Filament 23181

Jesteśmy producentem technicznych materiałów samoprzylepnych, w tym także taśm maszynowych z różnych surowców, takich jak, taśma PP, taśma PVC, taśma MOPP, taśma wzmacniana wzdłużnie i krzyżowo. Nasz nowoczesny park maszynowy to różnorodne możliwości techniczne którymi realizujemy najbardziej wymagające projekty i produkty.

Najczęściej spotykane taśmy maszynowe to oczywiście taśmy jednostronne. My jednak produkujemy także pełną gamę taśm dwustronnych w wersji maszynowej. Jest to idealne rozwiązanie do wszelkich projektów w których potrzebne są długie rolki do aplikacji ciągłej – w których jednak szpula przemysłowa nie jest możliwa (np. szerokość taśmy powyżej 25mm)

Dlaczego stosować taśmę w wersji maszynowej?

Taśma jednostronna wzmocniona krzyżowo może być używana jako taśma do pakowania maszynowego ciężkich kartonów transportowych, ale także jako taśma do łączeń technologicznych, np. w meblarstwie.

Z jakich taśm można wyprodukować taśmę maszynową?

Taśmę maszynową możemy wykonać z taśm foliowych, typu PP, MOPP lub PVC, a także z taśm papierowych, taśm papierowych KRAFT. Największym powodzeniem cieszą się taśmy maszynowe z taśmy wzmocnionej wzdłużnie lub krzyżowo.

Jakie są dostępne szerokości?

Możliwe są praktycznie wszystkie dowolne szerokości taśm. W zależności od wybranego produktu, szerokość minimalna to nawet 19mm a szerokość maksymalna to kilkaset mm. Szerokość maksymalna determinowana jest przez wagę taśmy, jej rodzaj, i długość. Z taśmy wzmocnionej krzyżowo możemy wyprodukować np. rolki w rozmiarze 50mm x 1000m.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz