ROGERS

PORON

ROGERS®

Rogers® jest globalnym liderem w dziedzinie materiałów inżynieryjnych, które zasilają, chronią i łączą nasz świat.

Dzięki ponad 180-letniemu doświadczeniu w dziedzinie materiałoznawstwa, Rogers® dostarcza wysokowydajne rozwiązania, które umożliwiają czystą energię, łączność internetową oraz aplikacje bezpieczeństwa i ochrony, a także inne technologie, w których niezawodność ma kluczowe znaczenie.

Rogers® dostarcza rozwiązania w zakresie energoelektroniki do energooszczędnych napędów silnikowych, elektryfikacji pojazdów i energii alternatywnej; rozwiązania w zakresie materiałów elastomerowych do uszczelniania, zarządzania wibracjami i ochrony przed uderzeniami w urządzeniach mobilnych, wnętrzach transportowych, sprzęcie przemysłowym i odzieży wyczynowej; oraz rozwiązania w zakresie zaawansowanej łączności dla infrastruktury bezprzewodowej, bezpieczeństwa samochodowego i systemów radarowych.

EKO-TECH® jest znaczącym europejskim konwerterem materiałów samoprzylepnych oraz technicznych materiałów piankowych. Nasze bogate doświadczenie oraz nowoczesny i wszechstronny park maszynowy umożliwiają nam tworzenia zaawansowanych rozwiązań produktowych, wykorzystując najlepsze możliwe surowce. Produkty Rogers® PORON® i BISCO® stanowią ważny filar Naszej oferty produkcyjnej na bazie którego powstają zaawansowane rozwiązania dla różnych gałęzi przemysłu, w tym izolacje, uszczelki czy absorbery.

Nasz park maszynowy umożliwia Nam różnorodną konfekcje i tworzenie Nowych produktów czy rozwiązań kompozytowych.

  • Laminacja klejem – Jedno i Dwustronna – w tym klejami z UL

  • Arkuszowanie wielkoformatowe

  • Cięcie wzdłużne na rolki o określonej szerokości i długości – dla PORON® i BISCO® z klejem i bez kleju

  • Sztancowanie do kształtu DIE & KISS Cut

  • Wielkoformatowe wycinanie CNC – dla PORON® i BISCO® z klejem i bez kleju

  • Wielkoformatowe cięcie laserowe – dla PORON® i BISCO® z klejem i bez kleju

  • Przewijanie rolek Jumbo na dowolną długość – dla PORON® i BISCO® z klejem i bez kleju

  • Szpulowanie na rolki nawinięte krzyżowo i długości do 100tyś mb – dla PORON® i BISCO® z klejem i bez kleju – także z możliwością dodawania tzw. Interliner oraz Fingerlift

Poron logo

PORON®

PORON® firmy ROGERS to Poliuretany mikrokomórkowe służące do uszczelniania i izolowania. Pianki te mogą być stosowane w elektronice, motoryzacji oraz innych zastosowaniach przemysłowych.

Ekotech Converting Company - Rogers Bisco logo

BISCO®

Materiały silikonowe BISCO® są bezkonkurencyjnym rozwiązaniem dla projektantów i inżynierów zajmujących się uszczelnieniami, wstrząsami i wibracjami w ekstremalnych warunkach lub wymogach bezpieczeństwa.

Rogers®

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz