DYSPENSERY

Dyspensery

DYSPENSERY

Ekotech Converting Company - Dyspensery taśm

Dyspensery

Prezentowane dyspensery są niezbędnym narzędziem do pracy z taśmami klejącymi produkowanymi i konfekcjonowanymi przez EKO-TECH. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki YAESU KEIKOGYO. Ta długoletnia współpraca owocuje w szerokiej ofercie dyspenserów elektronicznych najwyższej jakości produkcji Japońskiej. Możemy dostarczyć dyspenser elektroniczny wg indywidualnej oceny zapotrzebowania klienta oraz aplikacji.

Uzupełniając ofertę dyspenserów elektronicznych oferujemy także szereg aplikatorów ręcznych do taśm jednostronnych pakowych, jak i taśm dwustronnych. Służą one jako narzędzie do oklejania kartonów, zabezpieczania produktów i innych zastosowań. Nasze urządzenia charakteryzują się solidną i trwałą, stalową konstrukcją, gwarantując długotrwałe użytkowanie.

Dyspensery etykiet oraz dyspensery taśm aktywowanych wodą to ostatnie produkty naszej oferty. Wraz z ofertą taśm podgumowanych oferujemy także urządzenie do ich stosowania i klejenia. Dyspenser automatycznie, po wyborze odpowiedniej długości, nawilża klej taśmy papierowej wodnej, odmierza długość oraz odcina kawałek taśmy do natychmiastowego zastosowania.

Dyspensery elektroniczne

Dyspensery elektroniczne

Dyspensery są niezbędnym narzędziem do pracy z taśmami klejącymi produkowanych i konfekcjonowanych przez EKO-TECH. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki YAESU KEIKOGYO z Japonii.

Dyspensery etykiet

Dyspensery etykiet

Zapoznaj się z naszą ofertą. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, chętnie Ci pomożemy!

Dyspensery manualne

Dyspensery manualne

Dyspensery do taśm to często niezbędne narzędzia, które pomagają w optymalizacji pracy z taśmą samoprzylepną. W naszej ofercie znajdą Państwo manualne dyspensery ręczne oraz stołowe. Starannie przygotowaliśmy ofertę produktów solidnych i trwałych.

Dyspensery taśm papierowych

Dyspensery taśm papierowych

Better Pack 555eMA to elektryczny dyspenser taśmy aktywowany wodą (znany również jako dyspenser taśmy papierowej, dyspenser taśmy gumowanej lub dyspenser taśmy gumowanej aktywowany wodą) przeznaczony do szybko zmieniających się środowisk wysyłki i pakowania.

Jak wybrać właściwy dyspenser do ręcznego pakowania?

Do ręcznego pakowania kartonów najlepszy będzie lekki, kompaktowy dyspenser taśmy klejącej manualny w trwalej metalowej obudowie. Aplikator tego typu wyposażony jest w solidne ostrze tnące, nakładkę dociskową, automatyczną regulację naciągu i hamulec. Ergonomiczna rączka wykonana z tworzywa sztucznego wysokiej jakości umożliwia wygodne i sprawne zaklejanie paczek, co szczególnie jest przydatne przy dużej liczbie opakowań. Dzięki wałkom dociskającym taśma jest idealnie przyklejana do kartonu bez jakichkolwiek bąbelków powietrza, co zwiększa przyczepność i trwałość mocowania.

Z kolei ostry nóż z ząbkami pozwala równo uciąć aplikowaną folię w każdym momencie. W tej kategorii urządzeń do pakowania mamy także zaklejarki stołowe, które przeznaczone są do aplikacji taśm, jedno- i dwustronnych, a także papierowych podgumowanych. Manualny dyspenser do taśmy klejącej to obowiązkowy środek pracy w magazynie, terminalu logistycznym, hurtowni, sklepie detalicznym i w każdym innym miejscu produkcyjnym i handlowo-usługowym, gdzie trzeba szybko i trwale zapakować towar do kartonu lub woreczka foliowego.

Jakie urządzenie będzie najlepsze do szybkiego etykietowania taśmą klejącą?

Etykiety samoprzylepne to często spotykany artykuł niezbędny w handlu i logistyce. Do ich szybkiej aplikacji najlepsze będą uniwersalne dyspensery elektroniczne, na które można automatycznie aplikować zadrukowane taśmy klejące przeznaczone do znakowania wyrobów gotowych, kartonów, opakowań plastikowych czy etykietowania przesyłek kodami kreskowymi. Podajnik ma solidną kompaktową obudowę i można go przenieść w dowolne miejsce magazynu czy sklepu. Oferujemy swoim klientom całą gamę dyspenserów do etykiet typu LDX, HLD i PLD, które znajdują zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach przemysłowych, handlowych i usługowych. Poznaj ich jakość!

Dyspensery

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz