FILC TECHNICZNY

Filc techniczny

Filc techniczny jest jednym z najbardziej wszechstronnych materiałów dostępnych w naszej ofercie. W zależności od produktu – oferujemy filc w grubości od 0.3mm do nawet 50mm – o różnej gęstości i twardości a także powierzchni. Tym samym możemy bardzo często zaproponować odpowiedni produkt do wymagań konkretnego zastosowania.

Rodzaje filcu technicznego
Filce igłowane, filce wełniane, filc samoprzylepny – to tylko główne i ogólne kategorie naszej oferty. Każdy z tych produktów przetwarzamy na naszych maszynach a filce dostępne są w formie rolek, arkuszy, wykrawanych do kształtu i rozmiaru detali.

Filc techniczny – zastosowanie
Filc jako surowiec służy do wielu zastosowań takich jak: tłumienie drgań czy hałasu, izolacja termiczna, tworzenie ślizgu, uszczelnianie, czyszczenie, podkłady hamujące, pasy transportujące czy ochrona powierzchni.

Filc przemysłowy

Filc przemysłowy

Proponowane przez nas filce to produkty najwyższej jakości, które pod względem parametrów jesteśmy w stanie dopasować do oczekiwań klientów. Są to materiały sprawdzające się w wielu branżach i w różnych warunkach eksploatacji.

Filc wełniany

Filc wełniany

Filc samoprzylepny

Filc samoprzylepny

Filce samoprzylepne używane są w wielu branżach: np. automotive, lotnictwo, kolejnictwo, produkcja AGD i RTV. Ponadto mogą służyć do zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia drgań, jako podkładki pod meble.

Himelon

Himelon

Podstawowym zastosowaniem filcu HIMELON jest redukcja drgań i tarcia.

Filc techniczny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz