FOLIE EKO-TECH

Folie pęcherzykowe

TAŚMY EKO-TECH

Ekotech Converting Company - Folie pęcherzykowe samoprzylepne

Folie pęcherzykowe samoprzylepne

Folia ochronna nie musi być zawsze cienka czy delikatna. Przedstawiamy nasze innowacyjne rozwiązanie – folia pęcherzykowa samoprzylepna – czysto usuwalna z wielu powierzchni.

Przy pomocy naszego produktu nie tylko mogą Państwo chronić swoje produkty przed zarysowaniem czy zabrudzeniem. Grubsza folia pęcherzykowa chroni powierzchnie także przed uderzeniami w czasie produkcji, magazynowania oraz transportu.

Naszą folie dostarczamy w rolkach o różnych szerokościach (od 20mm do 1200 (na specjalne zamówienie do 1600mm) – także z perforacją aby ułatwić jej zastosowanie.

Folia pęcherzykowa nadaje się do ochrony tworzyw sztucznych, metali, szkła oraz innych powierzchni.

Folia bąbelkowa jest szeroko stosowana w różnych branżach. Często używana jest do pakowania przedmiotów delikatnych i kruchych, takich jak szkło, ceramika, elektronika i dzieła sztuki. Może być również używana do wypełniania pustych przestrzeni w pudełkach, aby zapobiec przemieszczaniu się przedmiotów podczas transportu.

Samoprzylepna folia bąbelkowa jest specjalnym rodzajem folii bąbelkowej, która posiada klejącą warstwę na jednej stronie. Dzięki temu jest ona jeszcze bardziej wszechstronna i łatwa w użyciu, ponieważ może przylegać do przedmiotów bez konieczności stosowania dodatkowej taśmy klejącej czy sznurka. Taka folia jest bardzo przydatna w przypadku pakowania przedmiotów o nieregularnych kształtach lub kiedy istnieje potrzeba, aby folia bąbelkowa była mocno przylegająca do przedmiotu, zabezpieczając go na czas transportu czy przechowywania.

Ekotech Converting Company - Folie Pęcherzykowe Samoprzylepne 4

Podobnie jak zwykła folia bąbelkowa, samoprzylepna folia bąbelkowa jest świetnym materiałem do ochrony różnego rodzaju przedmiotów przed uszkodzeniem. Można ją używać do pakowania przedmiotów kruchych, jak szkło czy ceramika, a także przedmiotów elektronicznych, mebli, obrazów i innych towarów wymagających dodatkowej ochrony.

Zastosowania

  • Ochrona powierzchni w motoryzacji, kolejnictwie

  • Ochrona przy produkcji profili

  • Zabezpieczanie detali

  • Ochrona szkła i szyb

Ekotech Converting Company - Folie Pęcherzykowe Samoprzylepne 2
Ekotech Converting Company - Folie Pęcherzykowe Samoprzylepne 1
Ekotech Converting Company - Folie Pęcherzykowe Samoprzylepne 3

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz