TAŚMY EKO-TECH

Taśmy pakowe PP

TAŚMY EKO-TECH

Taśmy foliowe

Samoprzylepne taśmy z nośnikiem foliowym – różnego rodzaju – są jednym z najbardziej wszechstronnych produktów na rynku. Rozwiązania techniczne z wykorzystaniem taśm foliowych znajdujemy w wielu codziennych aplikacjach przemysłowych, logistycznych czy biurowych. Taśmy foliowe mogą być wytrzymałe na wysokie temperatury do nawet 300C, elastyczne, precyzyjne, wytrzymale na rozrywanie, delikatne czy ochronne.

Taśmy maskujące

Taśmy maskujące

Taśmy maskujące z nośnikiem foliowym służą do ochrony i zabezpieczania powierzchni podczas prac lakierniczych – np. podczas lakierowania proszkowego. Mocny nośnik z folii poliestrowej oraz klej silikonowy to idealna kombinacja aby sprostać wymaganiom tej aplikacji. Taśmy foliowe nie pozostawiają resztek kleju oraz umożliwiają precyzyjne odcięcie lakierowanej powierzchni.

Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne

Taśmy izolacyjne z folii PCV to elastyczne taśmy z miękkiego nośnika do większości zastosowań izolacyjnych, do napraw, do wiązkowania, znakowania, uszczelniania i zabezpieczania. Taśmy te dostępne są także w różnych kolorach.

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe zapewniają bezpieczeństwo towarów podczas transportu. Różne nośniki foliowe, także ze wzmocnieniem, gwarantują wysoką wytrzymałość oraz dobrą przyczepność do opakowania kartonowego.

Taśmy ochronne

Taśmy ochronne

Taśmy do ochrony powierzchni zabezpieczają je przed uszkodzeniem przez ścieranie, zabrudzenie, działania czynników atmosferycznych. Większość produktów posiada specjalny klej który nie pozostawia resztek na powierzchni po ich usunięciu. W zależności od wymagań taśma może być stosowana tymczasowo ale także trwale – do tego służą specjalistyczne folie PU.

Taśmy do łączeń technologicznych

Taśmy do łączeń technologicznych

Taśmy do łączenia są kluczowym produktem aby optymalizować procesy, umożliwiając łączenie wstęg w biegu bez ryzyka rozdarcia lub spowolnienia procesu. Są często używane w drukarniach a także przy convertingu produktów foliowych i służą do łączenia zróżnicowanych podłoży foliowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz