BINDER FASTENER

Microduotec

Microduotec®

Znajdujący się w naszej ofercie rzep przemysłowy grzybkowy MICRODUOTEC® to specjalnie zaprojektowana folia 3D wykonana z wykorzystaniem mikro grzybków z przeznaczeniem do wielu zastosowania. Rzep grzybkowy Microduotec® jest produktem samoszczepnym. Odmienną formą połączenia jest kombinacja mikro grzybków z welurami.

Podstawowe właściwości produktu:

  • grzybki wykonane z polipropylenu

  • 168 sześciokątnych grzybków na cm²

  • dostępne szerokości – do 410mm

  • grubość produktu – 0,57mm

  • dostępne w wersji samoprzylepnej

Zastosowania:

  • produkcja opakowań

  • branża reklamowa

  • branża meblarska

Zalety produktu:

  • liczba zamknięć pozwalająca na zastosowanie produktu przy wysokojakościowych i wymagających opakowaniach np. spożywczych i innych przemysłowych zastosowaniach

  • odporny na temperatury od -30ºC do +90ºC.

Znajdujący się w naszej ofercie przemysłowy rzep grzybkowy służy przede wszystkim jako element łączeniowy. Wykorzystuje się go w celu skutecznego i precyzyjnego montażu. Poleca się go z myślą o mocowaniu tablic informacyjnych, niewielkich urządzeń, dekoracji i innych przedmiotów z różnego rodzaju materiałów. Bardzo dobrze radzi sobie z utrzymaniem nawet rozmaitych konstrukcji, dlatego niektórzy sięgają po niego zamiast śrub, wkrętów i innych tradycyjnych metod łączeniowych.

Rzep przemysłowy w zależności od wersji ma grubość kilku mm. Jedną z właściwości, która decyduje o jego dużej popularności, jest prostota montażu – wystarczy bowiem przykleić go w wybranym miejscu, żeby uzyskać pożądany efekt. Co równie istotne, jest on atrakcyjny pod względem wizualnym, dlatego oferowane w naszym sklepie modele grzybkowe z powodzeniem stosuje się w przestrzeniach publicznych i reprezentacyjnych, gdzie liczą się nawet najdrobniejsze szczegóły designerskie.

Zastosowanie rzepów grzybkowych

Również uniwersalność zastosowania sprawia, że sięga po nie wiele osób, firm i placówek użytku publicznego. Szybkie i skuteczne mocowanie do najrozmaitszych powierzchni decyduje o możliwości ich użycia w produkcji mebli przeznaczonych do praktycznie dowolnych pomieszczeń, począwszy od mieszkania, poprzez firmowe biuro, skończywszy na urzędach. Jako mocowanie rzep grzybkowy jest zresztą powszechnie wykorzystywany w szeroko pojętej produkcji, w której stanowi metodę łączenia podzespołów, jak również w transporcie i handlu, jako ważny element opakowań.

Znakomita odporność na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych powoduje, że rzep przemysłowy może być stosowany nawet w najtrudniejszych i najbardziej wymagających miejscach i warunkach bez ryzyka utraty swoich właściwości. Zatrzaskowe zamykanie daje gwarancję wysokiej efektywności, a tym samym pozwala mieć pewność, że bardzo dobrze chroni dostępu do danej przestrzeni. Z uwagi na swoją wytrzymałość rzep grzybkowy zapewnia świetnie mocowanie nawet relatywnie ciężkich przedmiotów.

Zgromadzone w naszym asortymencie wyroby są wykonane w precyzyjny sposób przy zastosowaniu starannie wyselekcjonowanych, solidnych materiałów, co świadczy o ich wysokiej jakości. Proponujemy je w wielu różnych odmianach, co ułatwia znalezienie dokładnie takiego egzemplarza, jakiego się szuka.

Rzepy Binder

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz