Enimac
Enimac
Enimac

Enimac

ENIMAC to światowy lider specjalizujący się w projektowaniu oraz produkcji maszyn aplikujących do taśm samoprzylepnych. Założona w 2013 roku i mająca siedzibę w Cornaredo koło Mediolanu we Włoszech firma Enimac projektuje, produkuje i dystrybuuje:

  • Maszyny do aplikacji jedno- i dwustronnych taśm klejących

  • Aplikatory jedno- i dwustronnych taśm klejących do integracji przemysłowej

  • Indywidualne systemy przemysłowe do aplikacji jedno- i dwustronnych taśm klejących

Firma ENIMAC obecna jest w ponad 30 krajach na świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Litwie, Bułgarii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Korei Południowej i Tajlandii.

Struktura organizacyjna firmy Enimac oraz indywidualne podejście do każdego klienta jako projekt, pozwala klientom na dostosowanie maszyn, aplikatorów i akcesoriów do własnych potrzeb w celu bezproblemowej integracji z linią produkcyjną.

Zautomatyzowana aplikacja taśmy skraca czas procesu, zwiększając tym samym wydajność.

Niezależnie od tego, jakie są Państwa potrzeby w zakresie aplikacji taśmy samoprzylepnej, mogą Państwo liczyć na Enimac w zakresie łatwych w obsłudze rozwiązań o najwyższej włoskiej jakości.

Enimac Maszyny wolnostojące

Maszyny wolnostojące

Maszyny do nakładania jednostronnej i dwustronnej taśmy samoprzylepnej na płaskie powierzchnie o różnych rozmiarach, do standardowych maszyn o szerokości do 1600 mm, do maszyn specjalnych o długości do 5 metrów oraz rozwiązania Pick & Place dla produktów sztancowanych.

Enimac aplikatory

Aplikatory do integracji systemów

Aplikatory do standardowych maszyn Enimac X-TREME oraz aplikatory do integracji z Cobotem, Robotem i systemami przemysłowymi na istniejących liniach.

Enimac Maszyny wolnostojące

Rozwiązania niestandardowe

Nasze doświadczenie i ciągłe inwestycje w badania i innowacje oznaczają, że możemy zaoferować rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, zaprojektowane przez nasz zespół techniczny wraz z klientem, dla bardziej złożonych projektów obejmujących płaskie lub zakrzywione powierzchnie.

Pliki do pobrania