FILC TECHNICZNY

Filc samoprzylepny

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokojakościowe filce samoprzylepne.

Filce samoprzylepne używane są w wielu branżach: np. automotive, lotnictwo, kolejnictwo, produkcja AGD i RTV. Ponadto mogą służyć do zabezpieczania powierzchni przed zarysowaniem, tłumienia drgań, jako podkładki pod meble. Znajdują także wiele innych zastosowań w domu i przemyśle.

Filc samoprzylepnyFilc samoprzylepny
Filc samoprzylepnyFilc samoprzylepny
Poniżej prezentujemy Państwu kilka wybranych produktów standardowych.
Grubość Gęstość Gramatura Szerokość Kolor Tolerancja
1 mm 0,13g/cm3 135 g/m2 + klej
1000 mm biały ±10%
1 mm 0,20g/cm3 200 g/m2 + klej 1000 mm czarny ±10%
2 mm 0,20g/cm3 400 g/m2 + klej 1000 mm czarny ±10%
2 mm 0,11g/cm3 220 g/m2 + klej 1500 mm czarny, antracytowy ±10%
2,5 mm 0,13g/cm3 330 g/m2 + klej 1000 mm biały, czarny, szary ±10%
3,5 mm 0,14g/cm3 500 g/m2 + klej 1000 mm ciemnobrązowy ±10%

Oprócz powyżej prezentowanych produktów możliwa jest produkcja dowolnego filcu samoprzylepnego wg. specyfikacji klienta. Dostępna jest pełna gama filców technicznych – w grubościach od 1mm do nawet 15mm, w różnych kolorach, twardościach i parametrach.

Do dyspozycji są nie tylko standardowe warstwy klejące – Ale dowolna kombinacja produktu – Filc/Klej.

Filc samoprzylepny dostarczamy w formie Rolek Jumbo, Rolek o określonej długości, Rolek o określonej szerokości, Arkuszy lub wykrojów sztancowanych. Przed ostatecznym wyborem zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w celu sprecyzowania zamówienia. Parametry poszczególnych produktów tego typu umożliwiają doskonałe dopasowanie ich do planowanej eksploatacji. Dzięki temu filc techniczny samoprzylepny o właściwej grubości czy szerokości świetnie sprawdzi się np. jako ochrona przed uszkodzeniem powierzchni.

Materiał ten dostępny jest także w różnych wersjach kolorystycznych. Pozwala to na jeszcze łatwiejsze dostosowanie go chociażby do elementów wyposażenia wnętrz. Odpowiedni filc techniczny samoprzylepny to nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny dodatek do mebli. Oferowane przez nas produkty są trwałe i wykonane z najlepszych jakościowo tworzyw sztucznych, takich jak np. włókna syntetyczne.

Absorbują one wilgoć, co jest cechą pożądaną m.in. w budownictwie. Branża ta wykorzystuje filc techniczny samoprzylepny do ochrony różnych powierzchni przed korodowaniem. Tworzy się w ten sposób specjalny obszar o właściwościach gwarantujących zapobieganie kondensacji pod blaszanymi elementami dachu i nie tylko. Ważne jest w tym wypadku dopasowanie nie tylko grubości, ale też gramatury filcu technicznego samoprzylepnego.

Nasi doradcy pomagają klientom przy zakupie takich materiałów, wskazując im właściwości poszczególnych produktów. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroką ofertą – jeśli nie ma w niej wyrobów odpowiadających Państwa preferencjom, jesteśmy w stanie przygotować je zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Filc techniczny

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz