WYKROJNIKI

Wykrojniki

Sztancowanie i wykrawania to tylko jeden z naszych działów produkcyjnych – ale najbardziej wszechstronny i rozbudowany. Każdy produkt, który powstaje w naszej firmie jest indywidualnym rozwiązaniem potrzeb klienta – Dlatego też ze szczególną troską i dbałością o każdy szczegół realizujemy zamówienia i projekty na produkty wykrawane. Sprawdź, co możemy zaproponować i jakie wykrojniki wchodzą w skład naszej oferty!

Sztancowanie i wykrawania to tylko jeden z naszych działów produkcyjnych – ale najbardziej wszechstronny i rozbudowany. Każdy produkt, który powstaje w naszej firmie jest indywidualnym rozwiązaniem potrzeb klienta – Dlatego też ze szczególną troską i dbałością o każdy szczegół realizujemy zamówienia i projekty na produkty wykrawane. Sprawdź, co możemy zaproponować i jakie wykrojniki wchodzą w skład naszej oferty!

Produkowane na zamówienie wykrojniki o szerokim zastosowaniu

Zdajemy sobie sprawę, że standardowe, jednostronne czy dwustronne klejące taśmy Tesa, 3M lub innych marek dostępnych w naszym sklepie nie zawsze spełniają określone wymagania. Ponieważ są to produkty uniwersalne o z góry narzuconych parametrach, podobnie jak każdy oferowany rzep czy filc samoprzylepny, taśmy często nie pasują do danego elementu albo wskazanej powierzchni. Jako że przycinanie ich za każdym razem mija się z celem, warto zamówić wykrojniki wykonywane na indywidualne zamówienie przez naszą firmę. Ich parametry można dobrać ściśle pod kątem określonego przeznaczenia, co przyspiesza pracę przy ich użyciu i zwiększa jej precyzję.

Kółka, prostokąty, trójkąty lub inne, specjalne wzory przygotowane na życzenie klienta to tylko przykładowe formy, które mogą przyjmować nasze wykrojniki, m.in. taśm klejących. O ich popularności decyduje przede wszystkim wszechstronność eksploatacji pozwalająca na ich użycie w różnych celach i w ramach wielu prac. W zależności od wymagań można je wykorzystać jako elementy m.in. zaślepiające, uszczelniające czy dekoracyjne.

Wykroje z taśm maskujących

Wykroje z taśm maskujących

Wykroje taśm maskujących służą do maskowania i ochronie powierzchni w procesach malowania, lakierowania i innych procesach powlekania powierzchni. Dostępne są z różnych surowców m. in. Tesa lub 3M – w formie wykrojów sztancowanych na rolce lub wielkopowierzchniowych arkuszy.

Wykroje z taśm jednostronnych

Wykroje z taśm jednostronnych

Wykroje taśm jednostronnych to szeroka grupa produktów do wielu zastosowań – od możliwości ochrony powierzchni, maskowania otworów, mocowania tymczasowego, zabezpieczania. Jest to szeroka gama produktów jednostronnie samoprzylepnych z nośnikiem papierowym, tekstylnym czy foliowym.

Wykroje z taśm dwustronnych

Wykroje z taśm dwustronnych

Wykroje taśm dwustronnych to wszechstronne produkty przede wszystkim przeznaczone do mocowania i montażu. Są to produkty powszechnie stosowane w motoryzacji, poligrafii, reklamie i innych branżach przemysłowych. Do dyspozycji produkcji stoi cała gama produktów dwustronnie samoprzylepnych.

Wykroje z filcu samoprzylepnego

Wykroje z filcu samoprzylepnego

Wykroje z filcu samoprzylepnego to nie tylko elementy ślizgowe w meblach. Często używane są w branży automotive w celu tłumienia drgań i hałasu pomiędzy elementami z tworzywa sztucznego. Produkujemy wykroje z filcu o różnych grubościach (od 1 do 10mm) oraz różnymi warstwami samoprzylepnymi.

Wykroje z rzepów przemysłowych

Wykroje z rzepów przemysłowych

Wykroje rzepów przemysłowych Gottlieb Binder GmbH produkujemy na zamówienie z wybranych produktów jak Klettostar, Duotec, Midi-Duotec czy innych dostępnych produktów z pełnej oferty Naszego wieloletniego partnera. Produkujemy także standardowe rozwiązania którymi są kółka rzepowe z rzepa Klettostar.

Wykroje z folii odblaskowej

Wykroje z folii odblaskowej

Mikropryzmatyczne oraz pryzmatyczne folie ORAFOL nadają się idealnie do oklejania pojazdów. Różnorodność zastosowań wymaga indywidualnych rozwiązań. Umożliwiamy wysokoseryjną jak i jednostkową produkcje specjalnych elementów odblaskowych.

Wykroje z Mylar - A

Wykroje z Mylar – A

Folia izolacyjna MYLAR-A znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim w energetyce oraz elektrotechnice. Jej właściwości oraz certyfikacja UL podkreślają ten uniwersalny charakter. MYLAR-A możemy przetwarzać w formie sztancowania, ciecia ploterem lub laserem. Detale mogą osiągać rozmiar maksymalny 2000mm x 3000mm.

Wykroje z Formex

Wykroje z Formex

Folia izolacyjna FORMEX to folia polipropylenowa o znakomitych właściwościach izolacyjnych oraz konstrukcyjnych. Jej parametry umożliwiają jej konfekcje oraz składanie do wymaganych kształtów. Folia FORMEX posiada certyfikat UL. FORMEX możemy przetwarzać w formie sztancowania, ciecia ploterem lub laserem. Detale mogą osiągać rozmiar maksymalny 2000mm x 3000mm.

Wykroje z taśm 3M

Wykroje z taśm 3M

Na bazie produktów marki 3M, czy to taśm jednostronnych czy taśm dwustronnych, jesteśmy w stanie stworzyć wykroje sztancowane, detale wycinane nożem oraz elementy laserowe. Żaden kształt nie jest niemożliwy. Wykroje mogą zostać wysztancowane na rolce – z Fingerlift lub bez – a także w formie Arkuszy lub pojedynczych elementów.

Wykroje z taśm Tesa

Wykroje z taśm Tesa

Z gamy produktów tesa tape wykorzystujemy i stoją do dyspozycji wszystkie produkty. Produkujemy wykroje z taśm tesa – jednostronnych i dwustronnych. Jesteśmy w stanie stworzyć wykroje sztancowane, detale wycinane nożem oraz elementy laserowe. Żaden kształt nie jest niemożliwy. Wykroje mogą zostać wysztancowane na rolce – z Fingerlift lub bez – a także w formie Arkuszy lub pojedynczych elementów.

Kółka samoprzylepne

Kółka samoprzylepne

Produkowane przez Nas Kółka samoprzylepne służą do zamykania opakowań – trwale lub usuwalnie. Różne średnice – perforacja – różnorodna siła klejenia – kilka wariantów produktowych do wyboru. Kółka samoprzylepne są produkowane z przeźroczystej folii która nie zasłania nadruku opakowania.

Punkty oznaczeniowe

Punkty oznaczeniowe

Punkty oznaczeniowe czy kólka oznaczeniowe produkowane przez EKO-TECH są idealnym produktem do oznakowania i przyklejania etykiet transportowych czy produktowych na pojemnikach i kontenerach KLT.

Kółka rzepowe

Produkujemy kółka rzepowe z różnych rzepów firmy Gottlieb Binder – Klettostar, Duotec, Midi-Duotec i innych. Kółka rzepowe dostępne są z różnymi klejami do wyboru – w zależności od zastosowania, powierzchni i wymagań technicznych. W zależności od wybranego rzepa produkujemy kółka rzepowe o maksymalnej średnicy 1400mm.

Zgromadzone w naszym asortymencie wykrojniki są wytwarzane na bazie materiałów, takich jak filc, rzep, folia czy klejące taśmy 3M lub innych marek. Ich zastosowanie jest praktycznie nieograniczone – można z powodzeniem po nie sięgać, wykorzystując m.in. do produkcji różnego rodzaju wyrobów, np. artykułów poligraficznych, a także jako podkładki do mebli, elementy garderoby czy jako metodę łączenia różnego rodzaju podzespołów.

Bogaty wybór wysokogatunkowych wykrojników

Wszystkie oferowane przez nas wykrojniki powstają z materiałów wysokiej jakości i są dostarczane przez renomowanych producentów, m.in. taśm klejących, co przekłada się na ich pożądane właściwości użytkowe i estetyczne. To niezwykle praktyczne i wszechstronne pod względem wykorzystania elementy, których zastosowanie ogranicza się do prostego nalepienia lub przyczepienia do danej powierzchni. Dostarczamy wyroby wysoce wytrzymałe i odporne na oddziaływanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu można ich używać w wielu miejscach i w przypadku różnych konstrukcji.

Przejrzyj poszczególne rodzaje wykrojników klejących dostępnych w tej kategorii naszego sklepu internetowego i zdecyduj, który z nich jest Ci potrzebny i w największym stopniu odpowiada Twoim wymaganiom. Następnie skontaktuj się z nami i daj znać, jakie parametry powinny spełniać wyroby, a przygotujemy dla Ciebie na indywidualne zamówienie i dostarczymy je w krótkim czasie. Jeśli zależy Ci na szerokim wyborze, wysokiej jakości, profesjonalnej obsłudze i szybkiej realizacji zamówienia, współpraca z naszą firmą będzie w pełni satysfakcjonująca!

Sztancowanie

Na rolce

Pojedynczo

Na arkuszu

Jednorzędowo
(krawędź do krawędzi)

Z odstępem
i usuniętym odpadem

Z odstępem oraz „uszkiem”
ułatwiającym odrywanie

Z „uszkiem”
ułatwiającym odrywanie

Wielorzędowo
(krawędź do krawędzi)

Pliki do pobrania

Wykrojniki

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz