FOLIE I TAŚMY ORAFOL

Taśmy i folie ORAFOL

Folie i taśmy Orafol

ORAFOL GmbH to Niemiecki producent materiałów samoprzylepnych z Oranienburga koło Berlina. Firma jest wyjątkowo zakorzeniona w regionie co potwierdza ulokowanie większości produkcji na terenie zakładu w Oranienburgu. Główne produkty firmy ORAFOL to graficzne folie samoprzylepne, samoprzylepne folie odblaskowe oraz techniczne taśmy samoprzylepne. W ofercie EKO-TECH skupiamy się tylko i wyłącznie na wyjątkowych produktach ORAFOL z serii VC (Vehicle Conspicuity) do oznakowania pojazdów uprzywilejowanych jak np. Policja.

Nasz park maszynowy jest w pełni wyposażony aby dostarczać także techniczne taśmy samoprzylepne ORAFOL przetworzone wg. wymagań klienta.

Taśmy konturowe RIGID

Taśmy samoprzylepne Orafol

ORAFOL jest jednym z wiodących Niemieckich producentów technicznych taśm samoprzylepnych. W naszej ofercie znajdą Państwa wszystkie dostępne produkty marki ORAFOL.

Folie odblaskowe Orafol

Folie odblaskowe Orafol

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty serii „VC” – Vehicle conspicuity – deydykowane do oznakowania pojazdów – W tym folie konturowe a także specjalistyczne folie odblaskowe służące do oznakowania pojazdów uprzywilejowanych.

Folie odblaskowe ORAFOL

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz