TAŚMY EKO-TECH

Taśmy pakowe PP

TAŚMY EKO-TECH

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe

Niezbędnym elementem praktycznie każdego procesu pakowania jest taśma. Czy to zamknięcie kartonu lub worka, wiązkowanie elementów czy wręcz zaklejanie kręgu blachy – Eko-tech jest w stanie dostarczyć odpowiednią taśmę.  Oferta nasza rozpoczyna się od zwykłych, budżetowych taśm pakowych z różnych materiałów i klejów. Kolejne to ekologiczne i bardzo wytrzymałe taśmy papierowe Kraft oraz taśmy podgumowane z klejem na bazie skrobi aktywowanym wodą, które pozwalają na późniejszy recycling opakowań. Dla produktów ciężkich oferujemy bardzo mocne taśmy strapingowe bądź filamentowe z włóknami szklanymi. Nowością są kompostowalne taśmy BIOPACK.

Taśmy Biopack

BIOPACK®

Taśma pakowa biodegradowalna „BIOPACK®” jest pierwszym certyfikowanym produktem której właściwości kompostowania, biodegradowalność oraz toksyczność zostały przebadane wg. norm EN13432, ASTM-D 6004-04, AS 4736, ISO 17088.

Taśmy PP

Taśmy PP

Specjalizujemy się w produkcji taśmy PP o szerokości 48mm i różnych długościach standardowych oraz specjalnych. Długości standardowe to 54m, 60m, 66m, 132m, 330m oraz 850m.

Taśmy PCV

Taśmy PVC

Najważniejsze zalety taśmy PVC to zdecydowanie większa odporność na zrywanie – porównując do standardowych taśm PP.

Taśmy wzmocnione

Taśmy zbrojone

Produkujemy taśmy pakowe zbrojone wzdłużnie oraz krzyżowo w dowolnych rozmiarach rolek, szpul przemysłowych czy wykrojów.

Taśmy Papierowe

Ekologiczne taśmy papierowe

Ekologiczne taśmy pakowe z papieru typu KRAFT z klejem Solvent lub Hotmelt.

Taśmy papierowe podgumowane

Taśmy podgumowane

Taśmy papierowe podgumowane to najczęściej wybierany produkt w centrach wysyłkowych i sklepach online. Produkt gwarantuje bezpieczne zamknięcie opakowania a każde jego naruszenie pozostawia widoczny ślad.

Pliki do pobrania

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz