TAŚMY EKO-TECH

Taśmy pakowe PP

TAŚMY EKO-TECH

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe

Niezbędnym elementem praktycznie każdego procesu pakowania jest taśma. Czy to zamknięcie kartonu lub worka, wiązkowanie elementów czy wręcz zaklejanie kręgu blachy – Eko-tech jest w stanie dostarczyć odpowiednią taśmę.  Oferta nasza rozpoczyna się od zwykłych, budżetowych taśm pakowych z różnych materiałów i klejów. Kolejne to ekologiczne i bardzo wytrzymałe taśmy papierowe Kraft oraz taśmy podgumowane z klejem na bazie skrobi aktywowanym wodą, które pozwalają na późniejszy recycling opakowań. Dla produktów ciężkich oferujemy bardzo mocne taśmy strapingowe bądź filamentowe z włóknami szklanymi. Nowością są kompostowalne taśmy BIOPACK.

Taśmy Biopack

BIOPACK®

Taśma pakowa biodegradowalna „BIOPACK®” jest pierwszym certyfikowanym produktem której właściwości kompostowania, biodegradowalność oraz toksyczność zostały przebadane wg. norm EN13432, ASTM-D 6004-04, AS 4736, ISO 17088.

czytaj więcej
Taśmy PP

Taśmy PP

Specjalizujemy się w produkcji taśmy PP o szerokości 48mm i różnych długościach standardowych oraz specjalnych. Długości standardowe to 54m, 60m, 66m, 132m, 330m oraz 850m.

czytaj więcej
Taśmy PCV

Taśmy PVC

Najważniejsze zalety taśmy PVC to zdecydowanie większa odporność na zrywanie – porównując do standardowych taśm PP.

czytaj więcej
Taśmy wzmocnione

Taśmy zbrojone

czytaj więcej
Taśmy Papierowe

Taśmy papierowe

Taśmy Podgumowane

Taśmy podgumowane

Pliki do pobrania

Taśmy pakowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz

Skontaktuj się z nami