IZOLACJE

Mica solutions

IZOLACJE

Izolacje

Izolacje

Produkujemy Izolacje techniczne z folii izolacyjnej MYLAR-A czy FORMEX.

Przetwarzamy izolatory w formie silikonu litego a także izolatory termiczne GAP Filler. Każdy z oferowanych produktów odpowiada na konkretne wymagania techniczne stawianie w zastosowaniu. Od cienkich folii MYLAR-A w grubości 0.05mm do grubych izolatorów w formie GAP Filler i grubości nawet 7mm.

Nasze produkty możemy wykonać i przetworzyć w następujący sposób:

  • W formie rolek i taśm o określonych szerokościach i długościach

  • Samoprzylepne, w formie arkuszy i taśmach o określonych szerokościach i długościach

  • Wycinane do kształtu i formy, także nacinanie aby umożliwić i ułatwić składanie

  • Połączenie różnych materiałów o różnych właściwościach jak np. Folia MYLAR-A z pianką PORON

Uzupełnieniem podstawowych produktów izolacyjnych są taśmy elektroizolacyjne – jednostronne i dwustronne – firmy 3M i tesa. Taśmy te tniemy na rolki o określonej szerokości – a także wykrawamy do kształtu wg. rysunku. Większość naszych produktów spełnia rygorystyczne normy trudnopalności wg. UL.

Formex

Formex

Materiały izolacyjne Formex® z polipropylenu i poliwęglanu zapewniają doskonałe ekranowanie elektryczne w elektronicznych urządzeniach przemysłowych i użytkowych.

Gap Filer

GAP FILLER

GAP Filler to izolator termiczny z silikonu służący do przewodzenia ciepła w produktach elektroniczych i elektrycznych – produkujemy w różnych grubościach i gotowych detalach.

Gap Filer 3M

GAP FILLER 3M

Izolacje – Gap Filer 3m

Mylar

MYLAR-A

Folia poliestrowa MYLAR-A to cichy bohater Naszego codziennego życia spotykana w wielu produktach Naszego życia, w sposób widoczny, ale najczęściej niewidoczny.

Silikon Lity

Silikon Lity

Izolacje – Silikon Lity

Fibra wulkanizowana

W przygotowaniu

Mika

MIKA

Mika jest naturalnym minerałem znanym z łatwości, z jaką można go rozdzielić na cienkie, elastyczne blaszki. Mika jest częścią grupy minerałów o podobnych właściwościach fizycznych i chemicznych.

Szkło epoksydowe EPGC-202

Płyty szklano-epoksydowe TSE (EPGC) to materiały kompozytowe, które składają się głównie z włókna szklanego (jako wzmocnienie) i żywicy epoksydowej (jako matryca).

Izolacje

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz