Platinium Converter Partner

Program tesa® Alliance – źródłem benefitów dla Partnerów

Kolejny rok z rzędu firma EKO-TECH® uzyskała tytuł Platinium Converter Partner czyli najwyższy stopień przyznawany przez koncern tesa® swoim najlepszym dystrybutorom i konwerterom w ramach programu tesa® Alliance. Program ten jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby dystrybutorów przed którymi rynek i Klienci stawiają coraz wyższe oczekiwania. Podobnie rzecz się ma w przypadku taśm, którym przemysł 4.0 oraz automatyzacja łańcuchów produkcyjnych definiuje nowe wymogi.

tesa® Alliance to gotowe narzędzie dopasowane do poszczególnych wymogów spółek, które zapewnia szereg rozwiązań i maksymalne wsparcie zarówno  w obszarze specjalistyczno-technicznego  know-how, wsparciu sprzedaży, działań marketingowych, systemu szkoleń czy serwisu.

EKO-TECH® posiadając status Partera Platinium Converter otrzymuje:

  • najwyższy poziom wsparcia technicznego przy projektach u Klientów, wraz z opracowaniem  i testowaniem w laboratoriach lub centrach rozwiązań dla Klientów (CSC)
  • intensywne wsparcie sprzedaży,
  • zapewnienie niezbędnych treści oraz materiałów marketingowych zarówno w formie tradycyjnej jak i cyfrowej,
  • profesjonalny system szkoleń i ciągłego doskonalenie w obszarze znajomości produktów jak i optymalnej obsługi Klientów końcowych,
  • dostęp do systemu zachęt w tym rabatów oraz funduszy rozwoju rynku (MDF),
  • dostęp do certyfikatów i zatwierdzeń, uprawnienia do udziału w programie sprzedaży tesa Rewards.
  • partnerzy Platinium posiadają priorytet w komunikacji dotyczącej aktualizacji produktów lub nowościach wprowadzanych na rynek.

Ciągłe doskonalenie, wsparcie w metodach badawczych i testowych, gruntowne rozpoznawanie potrzeb rynku oraz szybka reakcja na te potrzeby, przy zachowaniu najwyższych standardów, buduje pozycję lidera w branży konvertingu. Realizowanie powyższych celów w korelacji z silnym parterem to większa szansa powodzenia i otwieranie się na nowe możliwości.