Taśmy 3M VHB

Taśma wzmocniona Tesa

Taśmy 3M VHB

3M™ VHB™ 4945

4945

Wymyślaj, Projektuj i Twórz z taśmą 3M™ VHB™ 4945

Piankowy rdzeń o grubości 1.1mm został pokryty klejem wielozadaniowym oraz warstwą ochronną z utwardzonego papieru typu Kraft. Szybki i łatwy do wykonania sposób łączenia zapewnia wysoką nośność i trwałość nawet po długim czasie. Dzięki wiskoelastyczności wnosi do projektu elastyczność i dowolność, a dzięki bardzo mocnemu wiązaniu pozwala łączyć różne substancje, w wielu kombinacjach.

Wymyślaj, Projektuj i Twórz taśmy 3M™ VHB™ z rodziny 4945. Taśma zaprojektowana została z myślą o zaoferowaniu klientom dużej adhezji podczas łączenia metali, szkła, farb oraz tworzyw sztucznych o średniej lub wysokiej energii powierzchniowej. Przykłady aplikacji tych taśm to chociażby doklejanie usztywniaczy, uszczelnianie soczewek poliwęglanowych w wyświetlaczach LCD, klejenie okien do malowanych paneli kontrolnych oraz montaż winylowych winylowych przewodów do kabli lub kanałów kablowych.

  • Szybki i łatwy do wykonania sposób łączenia zapewnia wysoką nośność i trwałość nawet po długim czasie.

  • Wizualnie niewidoczne łączenie to gładka powierzchnia zewnętrzna

  • Może zastąpić mechaniczne sposoby łączenia (nity, spawy, śruby) oraz płynne kleje.

  • Biała taśma o grubości 1,1 mm ze sztywnym rdzeniem z pianki akrylowej pokryta uniwersalnym klejem

  • Eliminuje potrzebę wiercenia, szlifowania, powtórnej obróbki, skręcania, spawania i związanej z nimi konieczności utrzymania miejsca pracy w czystości

Pliki do pobrania

Taśmy 3M

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz