SZPULE PRZEMYSŁOWE

Regały sprzedażowe

Listwy cenowe, znane również jako etykiety na krawędź półki lub listwy biletowe, są używane w środowiskach detalicznych do wyświetlania cen produktów. Szyny te są zwykle przymocowane do przedniej krawędzi półki i zawierają małe metki lub etykiety, które zawierają ceny produktów, a czasem także inne informacje, takie jak nazwa produktu, numer SKU (jednostki magazynowej) lub opis produktu.

Eko-tech Converting Company - zpule przemysłowe

Listwy cenowe mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym plastiku, metalu, a nawet kartonu. Plastikowe listwy cenowe są najczęściej używane, ponieważ są niedrogie i trwałe. Do tego rodzaju zastosowań zalecamy różne taśmy dwustronne nawijane na szpulę – w zależności od rodzaju materiału używanego jako podstawa do produkcji listew cenowych. Najpopularniejsze są taśmy dwustronne na bazie folii lub taśmy dwustronne na bazie pianek. W zależności od surowca, z którego wykonane są listwy cenowe, zalecamy stosowanie kleju termotopliwego lub akrylowego. Jednak w przypadku bardziej wymagających zastosowań możemy również zaoferować specjalną usuwalną taśmę dwustronną.

Wszystkie produkty są produkowane na szpulach przemysłowych o maksymalnej możliwej długości. Maksymalna możliwa długość szpuli zależy od grubości materiału, szerokości materiału oraz średnicy i szerokości rdzenia, na który nawijamy szpulę.
Ze względu na charakterystykę produktu, jakim jest szyna cenowa, zdecydowanie zalecamy pracę na taśmach ze specjalną folią podkładową, aby zachować prawidłowe i łatwe odklejanie podczas aplikacji.

Zalecane produkty:

  • Cienkie taśmy dwustronne – 42419 lub 42446

  • Taśmy dwustronne piankowe – 47402 lub 47406

Zalety wynikające z używania naszych taśm

  • Sprawdzona jakość produktów

  • Przemysłowe szpule nawinięte krzyżowo wykonane we własnym zakresie

  • Możliwe są wszystkie rozmiary szerokości (5 mm – 25 mm) i długości (do 100000 m)

  • Mała minimalna ilość zamówienia

  • Możliwość nawijania z tzw. Interliner

Szpule przemysłowe

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz