Samoprzylepne rozwiązania MYLAR-A

Samoprzylepne rozwiązania MYLAR-A

Eko-Tech jest jedną z wiodących firm w rozwoju i produkcji specjalnych samoprzylepnych elementów izolacyjnych wykonanych z materiału MYLAR-A.

Dlaczego MYLAR-A?

MYLAR-A to marka firmy DuPont, produkowana z folii PETP znajdująca się w klasie izolacyjności B (do 130°C). Folia poliestrowa MYLAR-A ma doskonałą odporność na rozdarcie i rozciąganie oraz oferuje doskonałe właściwości elektryczne. MYLAR-A zapewnia dobrą plastyczność w wysokich i niskich temperaturach, wliczając w to duże wahania temperatur, ponadto jest odporny na większość powszechnych rozpuszczalników. MYLAR-A posiada certyfikat UL-File E93687.

Gdzie stosować MYLAR-A i jakie produkty można z niego wytwarzać?

Ze względu na wyjątkową trwałość i doskonałe właściwości jest to jeden z najlepszych materiałów izolacyjnych jaki można wybrać. MYLAR-A może być stosowany jako materiał osłonowy, izolacja ekranująca, podkładka lub po prostu uszczelka izolacyjna. Nasze możliwości przetwarzania pozwalają nam na wykonanie specjalnej izolacji w postaci płaskich elementów 2D lub nawet modelowanych elementów 3D. Połączenie doskonałych właściwości fizycznych i naszego doświadczenia w zakresie przetwarzania otwierają szerokie spectrum możliwych zastosowań dla MYLAR-A i samoprzylepnych izolacji MYLAR-A.

Samoprzylepne rozwiązania MYLAR-A
Samoprzylepne rozwiązania MYLAR-A
Samoprzylepne rozwiązania MYLAR-A

Przykładowe produkty wykonane z MYLAR-A

Izolacje szczelin, izolacja faz, izolacja cewki, wykrojniki, podkładki izolacyjne, uszczelki, kształtki, izolacje baterii, płyty izolacyjne, taśmy

Czy można wyprodukować MYLAR-A w wersji samoprzylepnej?

Nasze wieloletnie doświadczenie w przetwarzaniu i opracowywaniu rozwiązań samoprzylepnych pomaga nam każdego dnia znaleźć właściwe rozwiązanie w zakresie projektowania rozwiązań izolacyjnych. Współpracujemy z najlepszymi i najbardziej znanymi producentami taśm samoprzylepnych, tesa tape i 3M.

Dostępne grubości:

0.019 mm
0.023 mm
0.036 mm
0.050 mm
0.075 mm
0.100 mm
0.125 mm
0.190 mm
0.250 mm
0.300 mm
0.350 mm
0.500 mm

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: tel. 34 3578 624 | info@eko-tech.biz