Orafol VC412RA Oznakowanie Policji

EKO-TECH w Kaletach jest od wielu lat aktywnym uczestnikiem rynku samochodów specjalnych w tym pojazdów uprzywilejowanych takich jak Polska Policja. Uczestniczyliśmy w zmianach specyfikacji barw samochodów policyjnych na srebrne z niebieską folią (wg. wzoru Niemieckiego), dostarczając niezbędny materiał na testy i samochody prototypowe. Przez ostatnie lata Naszej pracy dostarczyliśmy folie odblaskową na ponad 2000 nowych pojazdów policyjnych takich jak samochody drogówki, motocykle, furgony i nie tylko.

Koncentrujemy się na ścisłej współpracy z dostawcami i producentami pojazdów specjalistycznych, zapewniając najwyższy możliwy standard obsługi, zabezpieczając odpowiednią i niezbędną ilość i jakość materiału na wykonywane zlecenie. Możliwe jest także wycinanie u Nas w firmie folii odblaskowej na dowolne kształty wymagane w oklejeniu. Do dyspozycji mamy kilka technologii, które umożliwiają nam precyzyjną obróbkę folii, dopasowując ją do potrzeb każdego z projektów.

Taśma Orafol VC412RA

Czym jest nowa folia VC412RA?

Taśma Orafol VC412RA

VC412RA Ecoflex jednoczy w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z dziedziny materiałów odblaskowych przeznaczonych na pojazdy. Długoletnie doświadczenie w produkcji folii odblaskowych do oznakowania pojazdów takich jak seria VC104+ (taśmy konturowe), VC212 (Policja, Ambulanse i inne pojazdy), VC612 (Ambulanse, Straży pożarne), ułatwiły znacząco stworzenie nowego, jeszcze lepszego produktu.

Najważniejsze zalety techniczne:

  • Wyjątkowe parametry odblaskowości

  • Elastyczność, umożliwiająca „dopasowanie” folii/detalu do zaokrąglonych kształtów karoserii pojazdu

  • Technologia RapidAir®

  • Konstrukcja jednowarstwowa nie wymagająca zabezpieczania brzegów

  • Dostępność w różnych kolorach, w tym fluorescencyjnych

  • Długoletnia gwarancja

Produkt VC412RA został stworzony z myślą o długoletnim zastosowaniu na pojazdach specjalistycznych, zapewniając przez lata, nie tylko niezmienne parametry odblaskowości, trwałości kolorów, ale także, trwałość kleju do powierzchni karoserii, uwzględniając regularne mycie pojazdów myjkami ciśnieniowymi.

Technologia RapidAir® w znaczący sposób ułatwia aplikacje detali, repozycjonowanie oraz wyprowadzanie powietrza między folią a karoserią. Tym samym klejenie w mniejszym stopniu narażone jest na powstanie pęcherzów powietrznych.

Folia dostępna jest w standardowych rozmiarach 1235mm oraz 610mm przy długości rolek 25mb lub 50mb.

Kolorystyka

Taśma Orafol VC412RA
#015
White
Taśma Orafol VC412RA
#018
Yellow
Taśma Orafol VC412RA
#012
Red
Taśma Orafol VC412RA
#027
Green
Taśma Orafol VC412RA
#023
Blue
Taśma Orafol VC412RA
#112
Fluorescent Lime
Taśma Orafol VC412RA
#114
Fluorescent Orange

Pliki do pobrania