Loading...
Enimac
Maszyny wolnostojące XT Cartesian 3

XT Cartesian 3

XT Cartesian 3 może być montowany z jednym lub kilkoma aplikatorami i nakładać taśmy równolegle nawet na niejednorodnych powierzchniach. Aplikator porusza się w 3 ortogonalnych osiach złożonych z siłowników liniowych z przekładnią z pasem zębatym, które zapewniają precyzję i dużą prędkość. System może być również skonfigurowany w celu prostej integracji z istniejącymi systemami. XT Cartesian 3 spełnia wymogi Przemysłu 4.0 i może być sterowany za pośrednictwem firmowego systemu MES. XT Cartesian 3 może być skonfigurowany lub zbudowany według wymiarów określonych przez klienta.

Enimac

APLIKATORY XT CARTESIAN 3

XT Cartesian 3 może być montowany z różnymi typami aplikatorów, na przykład od 30 mm do 200 mm oraz jedno- i dwustronnymi taśmami klejącymi w zależności od rodzaju wymaganej obróbki, nawet najbardziej skomplikowanej. System 3-osiowy może być zintegrowany z istniejącymi systemami.

APLIKATORY XT CARTESIAN 3

Możliwe szablony aplikacji

XT Cartesian 3 może nakładać równolegle paski taśmy nawet na niejednorodnych powierzchniach. XT Cartesian 3 znajduje zastosowanie w różnych dziedzinach, w tym w branży meblarskiej, AGD i motoryzacyjnej oraz w sektorach wymagających równoległego nakładania wielu dużych pasów kleju.

Enimac
Enimac

Video

Pliki do pobrania

Enimac XT Cartesian 3