Loading...
Enimac
Maszyny wolnostojące XT CARTESIAN 2

XT Cartesian 2

XT Cartesian 2 może być zamontowany z jednym lub kilkoma aplikatorami do nakładania taśmy klejącej nawet na niejednorodnych powierzchniach. Aplikator porusza się w 2 ortogonalnych osiach składających się z siłowników liniowych z przekładnią z pasem zębatym, co gwarantuje precyzję i dużą prędkość. System może być również skonfigurowany w celu prostej integracji z istniejącymi systemami. XT Cartesian 2 oferuje prędkość aplikacji do 120m/min. i nakłada taśmę klejącą bez kieszeni powietrznych. XT Cartesian 2 spełnia wymogi Industry 4.0 i może być sterowany poprzez firmowy system MES. XT Cartesian 2 może być skonfigurowany lub zbudowany według wymiarów określonych przez klienta.

APLIKATORY XT CARTESIAN 2

XT Cartesian 2 może być montowany z różnymi typami aplikatorów, na przykład od 30 mm do 200 mm oraz jedno- i dwustronnymi taśmami klejącymi w zależności od rodzaju wymaganej obróbki, nawet najbardziej skomplikowanej. System 2-osiowy może być zintegrowany z istniejącymi systemami.

Aplikatory XT CARTESIAN 2

Możliwe szablony aplikacji

XT Cartesian 2 oferuje liniową stację aplikacyjną dla jedno- i dwustronnej taśmy samoprzylepnej nadającą się do integracji z procesem produkcyjnym. Xt Cartesian 2 znajduje zastosowanie w różnych obszarach, w tym w branży motoryzacyjnej, morskiej i elektronicznej do aplikacji na podłożach od najprostszych do najbardziej złożonych.

Enimac

Video

Pliki do pobrania

Enimac XT Cartesian 2