Loading...
Enimac
XT pro 30

XT Pro 30

Aplikator XT Pro 30, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 30mm przy rolce taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac - XT - PRO
Enimac
XT pro 60

XT Pro 60

Aplikator XT Pro 60, umożliwia stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 6mm do maksymalnej 60mm z rolką taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Aplikator XT Pro 60 może być zamontowany z maksymalnie 3 rolkami równoległych taśm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac - XT - PRO
Enimac
XT pro 60 RW

XT Pro 60 RW

Aplikator XT Pro 60 RW, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 60mm przy rolce taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Funkcja przewijania pozwala na przewijanie linera podczas aplikacji pozostawiając tylko nałożony klej. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac - XT - PRO
Enimac - PRO
XT Pro 100

XT Pro 100

Aplikator XT Pro 100, umożliwia stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 6mm do maksymalnej 100mm z rolką taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Aplikator XT Pro 100 może być zamontowany z maksymalnie 3 rolkami równoległych taśm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac - XT - PRO
Enimac
XT pro 60 RW

XT Pro e-commerce 60

Aplikator XT Pro e-commerce 60 zawiera:

  • wrzeciono dzielone umożliwiające aplikację dwóch rolek taśmy na tym samym aplikatorze
  • suwak do regulacji napięcia taśmy
  • hamulec do zarządzania zerwaną taśmą o szerokości powyżej 4mm

Aplikator XT Pro e-commerce 60, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 60mm przy zastosowaniu rolki taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac
Enimac
XT Pro 100

XT Pro e-commerce 100

Aplikator XT Pro e-commerce 100 zawiera:

  • dzielone wrzeciono do nakładania dwóch rolek taśmy na tym samym aplikatorze
  • suwak do regulacji napięcia taśmy
  • hamulec do zarządzania zerwaną taśmą o szerokości powyżej 4mm

Aplikator XT Pro e-commerce 100, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 100mm przy zastosowaniu rolki taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac - XT - PRO
Enimac
Aplikatory XT CARTESIAN 2

Blackbox

Blackbox to panel elektryczny, który zawiera napęd i wyświetlacz dotykowy. Zainstalowane przez nas autorskie oprogramowanie pozwala na korzystanie z aplikatora. Blackbox posiada dwa złącza, jedno do podłączenia do aplikatora, a drugie do podłączenia do Twojej maszyny poprzez protokół komunikacyjny Modbus RTU (RS485).

Aplikatory XT CARTESIAN 2

Rozwijak do szpul przemysłowych

Rozwijak służy do prawidłowego odwijania taśm ze szpul przemysłowych z zachowaniem odpowiedniego naciągu i buforu taśmy.

Charakterystyka odwijacza

Rodzaj zastosowań
pudełka e-commerce, koperty, pudełka kartonowe

Wzór
DJFL6-V1

Maksymalna szerokość taśmy
160mm

Maksymalna średnica zewnętrzna rolki taśmy
400mm

Minimalna średnica wewnętrzna rolki taśmy
155mm

Wysokość rolki taśmy
160mm

Maksymalna prędkość aplikacji
120m/min.

Moc
400w

Waga
30kg

Wymiary
głębokość 371mm
szerokość 871mm
wysokość 818mm

Szablony aplikacji

Aplikatory XT Pro oferują szeroki zakres aplikacji w różnych płaskich i cienkich formatach stosowanych w przemyśle papierniczym: plakaty, koperty, foldery kieszonkowe, pudełka, opakowania itp, w tym formaty ponadgabarytowe.

Przykłady zastosowania taśmy dwustronnej na płaskich powierzchniach o różnych miejscach

Przykład zastosowania dwustronnej taśmy klejącej na płaskiej powierzchni pomiędzy wykrojonymi okienkami

Przykład zastosowania taśmy dwustronnie klejącej do płaskich powierzchni wykrawanych.
1. Pierwszy krok 2. Drugi krok

Przykład nakładania 2 dwustronnych taśm klejących na płaskie powierzchnie za pomocą jednego aplikatora

Pliki do pobrania

Enimac Aplikatory do integracji systemów