Loading...
Enimac
Maszyny wolnostojące XT CARTESIAN 2

XT Light 25

Aplikator XT Light 25, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 25mm przy rolce taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac
Enimac
Maszyny wolnostojące XT CARTESIAN 2

XT Light 50

Aplikator XT Light 50, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 50mm z rolką taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Aplikator XT Light 50 może być zamontowany z maksymalnie 3 rolkami równoległych taśm. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac
Enimac
Maszyny wolnostojące XT CARTESIAN 2

XT Light 100

Aplikator XT Light 100, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 3mm do maksymalnej 100mm z rolką taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. W aplikatorze XT Light 100 można zamontować do 3 rolek równoległych taśm, w tym rolek szerokich. Fotokomórka jest w stanie odczytać materiały o różnych kolorach i rodzajach, takie jak papier, karton, plastik i metal, a nawet materiały przezroczyste i wykrojone.

Enimac
Enimac
Maszyny wolnostojące XT CARTESIAN 2

Blackbox

Blackbox to panel elektryczny, który zawiera napęd i wyświetlacz dotykowy. Zainstalowane przez nas autorskie oprogramowanie pozwala na korzystanie z aplikatora. Blackbox posiada dwa złącza, jedno do podłączenia do aplikatora, a drugie do podłączenia do Twojej maszyny poprzez protokół komunikacyjny Modbus RTU (RS485).

Rozwijak do szpul przemysłowych

Rozwijak służy do prawidłowego odwijania taśm ze szpul przemysłowych z zachowaniem odpowiedniego naciągu i buforu taśmy.

Aplikatory XT CARTESIAN 2

Charakterystyka odwijacza

Rodzaj zastosowań
pudełka e-commerce, koperty, pudełka kartonowe

Wzór
DJFL6-V1

Maksymalna szerokość taśmy
160mm

Maksymalna średnica zewnętrzna rolki taśmy
400mm

Minimalna średnica wewnętrzna rolki taśmy
155mm

Wysokość rolki taśmy
160mm

Maksymalna prędkość aplikacji
120m/min.

Moc
400w

Waga
30kg

Wymiary
głębokość 371mm
szerokość 871mm
wysokość 818mm

Szablony aplikacji

Aplikatory XT Light oferują szeroki zakres zastosowań w różnych płaskich i cienkich formatach, stosowanych w przemyśle papierniczym: plakaty, koperty, teczki kieszonkowe, pudełka, opakowania itp.

Przykłady zastosowania taśmy dwustronnej na płaskich powierzchniach o różnych miejscach

Przykład zastosowania dwustronnej taśmy klejącej na płaskiej powierzchni pomiędzy wykrojonymi okienkami

Przykład zastosowania taśmy dwustronnie klejącej do płaskich powierzchni wykrawanych.

Przykład nakładania 2 dwustronnych taśm klejących na płaskie powierzchnie za pomocą jednego aplikatora

Pliki do pobrania

Enimac Aplikatory do integracji systemów