Enimac
Enimac
XT industrial 150

XT Light 25

Aplikator XT Industrial 150, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 6mm do maksymalnej 150mm przy rolce taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Aplikator XT Industrial 150 pozwala na aplikację jedno i dwustronnych taśm samoprzylepnych nawet wewnątrz wciętych profili.

XT industrial 200

XT Light 50

Aplikator XT Industrial 200, pozwala na stosowanie taśm o szerokości od minimalnej 6mm do maksymalnej 200mm przy rolce taśmy o maksymalnej średnicy 400mm i standardowym rdzeniu 76mm. Aplikator XT Industrial 200 pozwala na aplikację jedno- i dwustronnych taśm samoprzylepnych nawet wewnątrz wciętych profili.

XT industrial VHB RW

XT Industrial VHB RW

Nowy aplikator XT Industrial do aplikacji taśmy VHB z funkcją przewijania
Wkrótce

Szablony aplikacji

Gama aplikatorów XT Industrial znajduje zastosowanie w różnych sektorach, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, morskim, elektronicznym, meblarskim i AGD; szczególnie przydatne tam, gdzie wymagana jest aplikacja taśmy na różnych podłożach, od najprostszych do najbardziej skomplikowanych.

Przykład zastosowania taśmy dwustronnie klejącej do powierzchni płaskich w branży motoryzacyjnej

Przykład zastosowania dwustronnej taśmy klejącej do pakietów akumulatorów w branży motoryzacyjnej

Przykład nakładania 3 pasków taśmy jednostronnie klejącej za pomocą aplikatora na nierówne powierzchnie dla branży AGD

Przykład zastosowania 2 dwustronnych taśm klejących na płaskich powierzchniach za pomocą jednego aplikatora w branży meblowej